Аймақты таңдаңыз
    Аймақты таңдаңыз
    Қазақша
    Русский
    Тіркелу Кіру
    Басты Байқау комиссиясының нәтижесі
    Мәулен Қалмырза атындағы №3 мамандандырылған мектеп-интернаты
    Мәулен Қалмырза атындағы №3 мамандандырылған мектеп-интернаты

    Жаратылыстану-математикалық бағыт

    Аты-жөні Мәртебе 1 кезең (дұрыс жауаптар саны) 2 кезең (дұрыс жауаптар саны)
    Негізгі тізім
    1 Кидиркелди Нұртай Талгатұлы Өтті 10 23
    2 Бекболатова Аяулым Мейрханқызы Өтті 21 15
    3 Майрам Мейрамбек Мадинұлы Өтті 15 20
    4 Уринхан Жансая Асанханқызы Өтті 11 23
    5 Уразбек Бек Серикұлы Өтті 14 24
    6 Амандық Меруерт Бахытжанқызы Өтті 17 24
    7 Жарылкап Нұртай Ерболұлы Өтті 12 27
    8 Орынбасаров Диас Есенұлы Өтті 21 20
    9 Дарханбай Мейірбек Манасұлы Өтті 21 12
    10 Слам Қуаныш Ахметұлы Өтті 16 22
    11 Мусирали Нұргүл Даниярқызы Өтті 7 25
    12 Асилбекова Аяулым Габитқызы Өтті 13 20
    13 Рустем Нұркен Сералыұлы Өтті 15 18
    14 Жарылқап Айгерім Мусиркепқызы Өтті 17 17
    15 Сайлау Мереке Нуржанқызы Өтті 16 21
    16 Осер Ақмарал Ерболқызы Өтті 14 24
    17 Сейлхан Біржан Ерболұлы Өтті 14 19
    18 Лесбек Луиза Бауыржанқызы Өтті 19 15
    19 Мусаева Гулсапар Ермаханқызы Өтті 16 17
    20 Копжасар Назерке Ғабитқызы Өтті 19 17
    21 Төлбасы Айдана Ғалымжанқызы Өтті 10 22
    22 Сайдуәлі Ақтолқын Құттыбекқызы Өтті 14 18
    23 Құрбанжан Нұрай Абдисалиқызы Өтті 7 27
    24 Мусаханова Жансая Бакытжанқызы Өтті 11 23
    25 Қуатбай Аружан Бақытжанқызы Өтті 9 24
    26 Егемберди Шұғыла Аскербекқызы Өтті 18 16
    27 Қожахмет Темірлан Қанатұлы Өтті 13 19
    28 Искакова Балжан Нуржанқызы Өтті 13 20
    29 Темирханова Аякоз Тиллабековна Өтті 17 19
    30 Сматилла Назым Алибекқызы Өтті 15 17
    31 Калкоз Нұрмұхамед Нартайұлы Өтті 17 19
    32 Балқыбеков Естияр Абылайханұлы Өтті 20 28
    33 Мусалим Мұхаммедияр Баймуханбетұлы Өтті 21 31
    34 Аншабек Дастан Морбекұлы Өтті 21 24
    35 Мансур Бағжан Ахатқызы Өтті 11 20
    36 Асан Палгул Бауыржанқызы Өтті 17 29
    37 Мұханбет Алтынай Ануарқызы Өтті 21 14
    38 Ережеп Мерей Исмагулқызы Өтті 12 20
    39 Слам Жібек Жеңісқызы Өтті 21 25
    40 Темирали Айғаным Бегмукамбетқызы Өтті 16 36
    41 Еламанов Нұрберген Досанходжаұлы Өтті 14 23
    42 Абдирахман Диас Мауленұлы Өтті 14 33
    43 Кәрімхан Жандос Ерланұлы Өтті 21 12
    44 Шерхан Нұрай Маратқызы Өтті 13 20
    45 Диханбай Арайлым Нурланқызы Өтті 22 25
    46 Кенес Әсем Ерғазықыз Өтті 13 19
    47 Изтурган Гулжайна Қкатбекқызы Өтті 13 18
    48 Жұмабай Рамазан Бекжанұлы Өтті 17 22
    49 Абубакир Марал Оспанқызы Өтті 14 18
    50 Саттигул Нұрдәулет Ұзақбайұлы Өтті 16 20
    51 Әшімхан Орал Асқарұлы Өтті 14 20
    52 Әмір Элмира Амандыққызы Өтті 21 21
    53 Серікбай Бірғаным Биболқызы Өтті 15 21
    54 Санақ Құндыз Ержанқызы Өтті 17 17
    55 Тасыбек Жарқынбек Жолдасбекұлы Өтті 17 26
    76 Камалбек Жұлдыз Ерланқызы Өтпеді 12 8
    77 Сапар Ербол Еркинбекұлы Өтпеді 13 8
    78 Демесбек Еркеғали Болатұлы Өтпеді 19 7
    79 Идрис Аяжан Ерболатқызы Өтпеді 8 8
    80 Кудайберген Аяулым Маратбекқызы Өтпеді 14 9
    81 Қарабай Абзал Бақытұлы Өтпеді 13 8
    82 Орынбасар Айдана Нұржанқызы Өтпеді 8 19
    83 Кенесбай Мерей Бакытқызы Өтпеді 8 13
    84 Жолбарыс Бекарыс Болатбекұлы Өтпеді 10 12
    85 Молдазым Қалдықыз Мырзакалиқызы Өтпеді 7 9
    86 Жолбарыс Нұрқадыр Талғатұлы Өтпеді 13 7
    87 Таймас Аружан Жандосқызы Өтпеді 7 11
    88 Анарбек Ақберен Ерболұлы Өтпеді 8 10
    89 Тилеуберген Әсем Аскарқызы Өтпеді 11 8
    90 Анықбай Диана Кенжеқызы Өтпеді 12 9
    91 Махамберді Шерхан Жәнібекұлы Өтпеді 9 7
    92 Олжабек Маржан Нурлыбекқызы Өтпеді 14 11
    93 Токташ Ақниет Мауленұлы Өтпеді 12 14
    94 Амангелді Самат Дүйсенбекұлы Өтпеді 15 8
    95 Серікбай Анель Нұрланқызы Өтпеді 18 8
    96 Сабирдин Алина Билимжанқызы Өтпеді 11 11
    97 Бигельдиева Назым Қайратқызы Өтпеді 15 10
    98 Орынбай Мағжан Ғалымжанұлы Өтпеді 13 7
    99 Рақымжан Ернұр Ержанұлы Өтпеді 13 9
    100 Халкул Данияр Нуржанұлы Өтпеді 10 13
    101 Халбай Лаура Асқарқызы Өтпеді 11 9
    102 Ибрагим Әділет Айтжанұлы Өтпеді 11 15
    103 Құралбай Аружан Бекнұрқызы Өтпеді 9 6
    104 Турсынбай Салтанат Кыдырбайқызы Өтпеді 14 12
    105 Көшкенбек Айсапар Бақытқызы Өтпеді 16 8
    106 Алимхан Нұрай Ғабитқызы Өтпеді 10 10
    107 Садуақас Заңғар Әзімханұлы Өтпеді 11 7
    108 Рысбек Аяулым Талғатқызы Өтпеді 11 12
    109 Келсхан Ұлдана Болатқызы Өтпеді 11 7
    110 Ташпулат Бексұлтан Қуанышұлы Өтпеді 9 10
    111 Мынбай Гулназ Даниярқызы Өтпеді 13 9
    112 Сарманова Зарина Талгатқызы Өтпеді 11 8
    113 Алиева Аида Нұрланқызы Өтпеді 12 12
    114 Абдирайм Балауса Нуркенқызы Өтпеді 10 7
    115 Сабитқызы Жадыра Өтпеді 7 6
    116 Кемалхан Расул Ахансеріұлы Өтпеді 13 12
    117 Тасыбек Аяулым Бахытқызы Өтпеді 5 12
    118 Дуйсебай Меруерт Мухарқызы Өтпеді 11 13
    119 Ермахан Шұға Асқарқызы Өтпеді 13 7
    120 Дуйсебай Сымбат Муратқызы Өтпеді 7 8
    121 Махмут Арслан Еликбайұлы Өтпеді 16 11
    122 Исабек Нұрай Бахытқызы Өтпеді 12 13
    123 Әсілхан Маликамарал Досмаханбетқызы Өтпеді 8 9
    124 Канатбекқызы Балнұр Өтпеді 11 10
    125 Кураш Тоғжан Болатқызы Өтпеді 4 6
    126 Литанат Әсел Қуанышқызы Өтпеді 13 9
    127 Танбаева Бибігүл Баймуратқызы Өтпеді 14 9
    128 Мельдешова Гүлмерей Кобланқызы Өтпеді 9 11
    129 Рыскул Нұрмұханбет Нургалиұлы Өтпеді 17 7
    130 Абил Амит Аяулым Сапарбекқызы Өтпеді 12 9
    131 Алимхан Бірғаным Сабитқызы Өтпеді 14 12
    132 Айтмахан Нұрсұлтан Жасуланұлы Өтпеді 12 9
    133 Зәкір Елмурат Құралбайұлы Өтпеді 6 7
    134 Түлен Нұрай Ержанқызы Өтпеді 10 8
    135 Тәңірберген Ақбота Нұрлыбекқызы Өтпеді 6 7
    136 Жасұзақ Мөлдір Абайқызы Өтпеді 9 9
    137 Калшабекұлы Бақдәулет Өтпеді 18 8
    138 Молдахмет Нұрай Муратқызы Өтпеді 12 12
    139 Тасибек Сымбат Султанбекқызы Өтпеді 8 15
    140 Жұмабай Заңғар Ерланұлы Өтпеді 7 10
    141 Бурибай Аяжан Тагабайқызы Өтпеді 13 8
    142 Шамшиева Қарлығаш Ермекбайқызы Өтпеді 10 7
    143 Мусабек Нұрасыл Дәуренбекұлы Өтпеді 5 14
    144 Абдуғаппар Рамазан Ержанұлы Өтпеді 11 7
    145 Худайберген Қуаныш Бекберген Өтпеді 6 8
    146 Женис Ақтаңым Байсейтқызы Өтпеді 13 11
    147 Абитхан Ұлпан Сакенқызы Өтпеді 13 8
    148 Айту Жұмагүл Аманкелдіқызы Өтпеді 13 9
    Резервный список
    56 Токмырза Рысдәулет Кенжебекұлы Резервтегі кандидат 13 14
    57 Мамадияр Асем Маратқызы Резервтегі кандидат 16 14
    58 Байдылаева Мадина Нурмахаммедқызы Резервтегі кандидат 16 12
    59 Курбанбек Нұрислам Мейрбекұлы Резервтегі кандидат 13 16
    60 Аптыхан Мадина Шаймерденқызы Резервтегі кандидат 12 16
    61 Ятай Бибігул Бахытжанқызы Резервтегі кандидат 12 16
    62 Илес Мақсат Ғалымұлы Резервтегі кандидат 13 17
    63 Исабек Жібек Батырханқызы Резервтегі кандидат 18 13
    64 Жаңбырбай Дінмұхамед Сералыұлы Резервтегі кандидат 17 13
    65 Бухарбаев Кемел Исатайұлы Резервтегі кандидат 15 13
    66 Сман Әсел Ғаниқызы Резервтегі кандидат 14 14
    67 али Самал Ерболқызы Резервтегі кандидат 18 13
    68 Сахова Аяулым Нұржанқызы Резервтегі кандидат 16 12
    69 Нурым Айшолпан Маратбекқызы Резервтегі кандидат 18 10
    70 Асембек Мереке Бауыржанқызы Резервтегі кандидат 16 12
    71 Жарылқасын Аружан Даулетбайқызы Резервтегі кандидат 8 20
    72 Ахарбеков Олжас Жумаханұлы Резервтегі кандидат 12 18
    73 Нурмухамед Нұрдаулет Нурланұлы Резервтегі кандидат 16 14
    74 Малик Нұрлыбек Болатбекұлы Резервтегі кандидат 12 19
    75 Суен Алина Мақсатқызы Резервтегі кандидат 11 17