Аймақты таңдаңыз
    Аймақты таңдаңыз
    Қазақша
    Русский
    Тіркелу Кіру
    Басты Байқау комиссиясының нәтижесі
    «Түлкібас ауд. үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ
    «Түлкібас ауд. үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

    Жаратылыстану-математикалық бағыт

    Аты-жөні Мәртебе 1 кезең (дұрыс жауаптар саны) 2 кезең (дұрыс жауаптар саны)
    Негізгі тізім
    1 Үсен Жансерік Оспанұлы Өтті 2 32
    2 Мелдебек Данекер Асетқызы Өтті 13 20
    3 Жанузак Алуа Ниязбекқызы Өтті 17 21
    4 Ермаханбет Әмина Ермаханбетқызы Өтті 15 18
    5 Амалбек Асылай Қанат Өтті 20 17
    6 Естибай Аяулым Айдосқызы Өтті 19 17
    7 Бөгенбай Нұрлыай Мейрамбекқызы Өтті 12 22
    8 Айдилда Ақерке Ерболатқызы Өтті 14 20
    9 Жумадилова Жансая Бахытжанқызы Өтті 16 19
    10 Шеринбай Әсия Ерланқызы Өтті 14 21
    11 Жилкибай Әсем Дидарбекқызы Өтті 26 25
    12 Сабитбек Ақерке Батырханқызы Өтті 7 27
    13 Өмірзақ Ақнұр Баймағанбетқызы Өтті 13 28
    14 Реимбай Нұрасыл Жалғасбайұлы Өтті 21 15
    15 Алиева Фатима Амангаликызы Өтті 9 24
    16 Сағынтай Нұршаш Бақытжанқызы Өтті 10 25
    17 Мустафақызы Әлия Өтті 27 27
    18 Әбдіқадыр Алдияр Ақмадиарұлы Өтті 9 25
    19 Еламан Ернур Нурболұлы Өтті 5 31
    20 Шалдарбек Әділет Төлегенұлы Өтті 21 16
    21 Ережеп Мират Берикұлы Өтті 16 21
    22 Молдабек Анель Саматқызы Өтті 8 25
    23 Нуртас Нурдаулет Ерболатұлы Өтті 28 14
    24 Казанкап Аян Исаұлы Өтті 27 16
    25 Актамберди Әмина Мустафақызы Өтті 9 25
    26 Касимов Нурсултан Ерланулы Өтті 13 26
    27 Женис Зейнеп Муратқызы Өтті 16 18
    28 Бахытжан Арнұр Ерланұлы Өтті 24 17
    29 Кулнияз Айнур Набиқызы Өтті 14 20
    30 Сейдуалы Жібек Мұратқызы Өтті 23 19
    31 Жолдас Акерке Аманқызы Өтті 12 22
    32 Жолдыбай Ерасыл Маратұлы Өтті 22 12
    33 Сапарбекқызы Ақерке Өтті 15 20
    34 Саматқызы Сымбат Өтті 28 20
    35 Ануарбек Жанерке Шардарбекқызы Өтті 16 20
    36 Емелханұлы Жасұлан Өтті 5 29
    37 Турсынбаева Жұлдыз Сабитжанқызы Өтті 12 22
    38 Шайназар Аружан Ерланқызы Өтті 10 24
    39 Абилхан Алуа Маратқызы Өтті 18 16
    40 Жорабек Несiбелi Ордабеккызы Өтті 17 18
    41 Пархат Ерзат Дауренұлы Өтті 9 25
    42 Мухтарбек Ернұр Ганиұлы Өтті 12 25
    43 Садикова Таңшолпан Нургалиевна Өтті 15 19
    44 Құрманбек Назерке Нұржанқызы Өтті 7 28
    45 Еркинбай Арман Берикұлы Өтті 23 13
    46 Қуанышбайқызы Әсел Өтті 21 20
    47 Абдисадык Лағыл Абдисеитқызы Өтті 10 24
    48 Даткабек Шыңғысхан Нурсеитұлы Өтті 21 18
    59 Джусжасарова Аружан Асылбекқызы Өтпеді 9 17
    60 Турганкул Әбдірахман Есболатұлы Өтпеді 8 10
    61 Ерменбай Бекзат Габибуллаұлы Өтпеді 16 7
    62 Жандаралы Досымжан Абдижанұлы Өтпеді 9 11
    63 Содик Айнур Маликқызы Өтпеді 12 14
    64 Сұлтанқызы Балжан Өтпеді 9 9
    65 Абдураззаков Айтәлі Абдухаликұлы Өтпеді 17 11
    66 Орисбек Нұрсат Нурлыбекұлы Өтпеді 9 16
    67 Альжан Маржан Женисқызы Өтпеді 11 12
    68 Турсынбекқызы Мерей Өтпеді 4 18
    69 Өзгелды Айяна Еркінқызы Өтпеді 9 17
    70 Арызбай Аякөз Абзалқызы Өтпеді 9 14
    71 Мыктыбек Аружан Нурланқызы Өтпеді 13 13
    72 Пазылхан Нұрсұлтан Муратұлы Өтпеді 8 14
    73 Кувандиева Айдана Майдановна Өтпеді 10 11
    74 Сарсенбек Нұрмұқан Багдатұлы Өтпеді 14 11
    75 Бейсембек Балзия Арманқызы Өтпеді 12 16
    76 Орынбасар Алихан Умирзахұлы Өтпеді 19 10
    77 Жунус Дәнекер Сейтгалиұлы Өтпеді 10 9
    78 Лесбек Айбек Мырзабекұлы Өтпеді 9 11
    79 Қурманалы Ұлдана Мухаметгалиқызы Өтпеді 12 10
    80 Абдукарим Көркем Канатбекқызы Өтпеді 13 10
    81 Тулепберген Ақнұр Бахытқызы Өтпеді 10 11
    82 Мухтарбек Ернұр Ганиұлы Өтпеді Өтпеді 25
    83 Тансыкбек Жәния Ерболқызы Өтпеді 12 13
    Резервный список
    49 Сагынтай Ердаулет Ерболұлы Резервтегі кандидат 20 12
    50 Амангилди Мөлдір Рустемқызы Резервтегі кандидат 13 17
    51 Мамыш Нұргұл Нургалиқызы Резервтегі кандидат 16 16
    52 Уркембаева Ұлықбек Жаксылыкұлы Резервтегі кандидат 20 12
    53 Абдуллаева Индира Тимуровна Резервтегі кандидат 13 16
    54 Сырлибаев Ернур Ерболатович Резервтегі кандидат 15 16
    55 Турабек Ақерке Турсынбекқызы Резервтегі кандидат 13 17
    56 Садырбек Айсамал Шералықызы Резервтегі кандидат 17 14
    57 Абдуали Ерсен Нурсеитұлы Резервтегі кандидат 18 13
    58 Ынтыкбай Асылхан Сатыбалдыұлы Резервтегі кандидат 20 10