Аймақты таңдаңыз
    Аймақты таңдаңыз
    Қазақша
    Русский
    Тіркелу Кіру
    Басты Байқау комиссиясының нәтижесі
    «Төлеби ауд. мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ
    «Төлеби ауд. мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

    Жаратылыстану-математикалық бағыт

    Аты-жөні Мәртебе 1 кезең (дұрыс жауаптар саны) 2 кезең (дұрыс жауаптар саны)
    Негізгі тізім
    1 Әбдіқұл Бақдаулет Болатұлы Түсті 19 19
    2 Көшер Рамазан Мақсатұлы Түсті 18 17
    3 Төребек Әсел Русланқызы Түсті 25 28
    4 Ниязбек Мұхамбетғани Ғалымжанұлы Түсті 19 15
    5 Қамбар Гүлданай Ерланқызы Түсті 17 16
    6 Қуатбек Әмина Ұлықбекқызы Түсті 16 28
    7 Әбдіманат Томирис Сәкенқызы Түсті 29 25
    8 Усанов Нұрлыбек Рустамович Түсті 21 13
    9 Құлмұратов Жәрмен Эрджонұлы Түсті 19 13
    10 Сабыр Гүлім Мұсағалиқызы Түсті 25 11
    11 Әбубәкір Еркеназ Жомартқызы Түсті 22 18
    12 Сейдазым Аяулым Ғалижанқызы Түсті 24 13
    13 Советбек Ұлжалғас Мұратқызы Түсті 21 23
    14 Есенбай Шұғыла Сапарғалиқызы Түсті 26 26
    15 Кенесов Белес Бакытжанович Түсті 31 24
    16 Хамза Манзура Төреханқызы Түсті 22 11
    17 Нарымбек Гүлназ Ерболкызы Түсті 12 22
    18 Нишанбай Мерей Даниярқызы Түсті 26 28
    19 Құрас Балнұр Маратқызы Түсті 33 23
    20 Гульманова Асемай Манасқызы Түсті 28 30
    21 Салибеков Асхат Қуанышбекұлы Түсті 24 9
    22 Лес Анель Әділбекқызы Түсті 32 26
    23 Жомарталы Еңлік Бекжанқызы Түсті 34 27
    24 Серғали Естай Маратұлы Түсті 18 15
    25 Салыбек Данай Маратбекұлы Түсті 23 8
    26 Тани Шұғыла Жолдасқызы Түсті 20 20
    27 Мелсбек Ғазима Мақсатқызы Түсті 27 30
    28 Құттымбек Балауса Мадиярқызы Түсті 19 18
    29 Үшкемпір Диана Медеуқызы Түсті 27 15
    30 Сабитұлы Ақжігіт Түсті 26 26
    31 Тогызбаева Гүлназ Әуелбекқызы Түсті 17 16
    32 Орынбасар Аружан Әлімханқызы Түсті 16 18
    33 Жанатбек Айжан Алтайқызы Түсті 10 23
    34 Өмербай Бақтөре Қазыбекұлы Түсті 22 16
    35 Мұхитқызы Аялы Түсті 22 23
    36 Айнабек Қарақат Мұхтарқызы Түсті 19 20
    37 Тлемисова Даяна Сәтжанқызы Түсті 16 24
    38 Мирзабек Аяулым Мақсатқызы Түсті 14 21
    39 Қыдырәлі Дана Ерболқызы Түсті 20 16
    40 Тастемир Сабина Бектемиркызы Түсті 14 19
    41 Асанбай Анеля Есімханқызы Түсті 29 11
    42 Ыдырыс Ерсұлтан Қайыржанұлы Түсті 14 29
    43 Балхаш Бақдаулет Асқарұлы Түсті 18 15
    44 Бұхар Бекасыл Мұратбекұлы Түсті 12 22
    45 Сарикулова Зарина Муратовна Түсті 15 19
    46 Тельбаева Замира Касымбековна Түсті 19 14
    66 Беглан Әсемай Еркінқызы Өтпеді 14 11
    67 Абылхан Нұрболат Нұржанұлы Өтпеді 10 5
    68 Бимырза Рамазан Бахытұлы Өтпеді 13 9
    69 Бектемір Арайлым Есимханқызы Өтпеді 8 11
    70 Сәкен Гүлдана Досымханқызы Өтпеді 15 7
    71 Уркимбай Али Ермахамбетұлы Өтпеді 12 5
    72 Саип Айдана Ерғалиқызы Өтпеді 12 10
    73 Тойшыбек Жанасыл Мәлікұлы Өтпеді 9 10
    74 Сабыр Сұлтанбейбарыс Сағындықұлы Өтпеді 14 9
    75 Бердібай Ерасыл Сакенұлы Өтпеді 13 12
    76 Ақылбек Нұрасыл Ерқасымұлы Өтпеді 6 Өтпеді
    77 Айдос Аружан Мұратқызы Өтпеді 12 11
    78 Сенгирбаев Диас Талғатұлы Өтпеді 5 5
    79 Серіков Иманғали Өтпеді 15 12
    80 Айдар Шолпан Валиханқызы Өтпеді 10 10
    81 Орынбай Нұрдос Әшімұлы Өтпеді 11 8
    82 Сәкенұлы Ерасыл Өтпеді 14 11
    83 Бегалиев Оспан Жандаралыұлы Өтпеді 15 7
    84 Раимбек Аялы Нурланқызы Өтпеді 12 9
    85 Әуезхан Дінмұхандед Лесбекұлы Өтпеді 14 3
    86 Меирбек Жанел Елдосқызы Өтпеді 12 12
    87 Намазбай Нұрбек Мұратбекұлы Өтпеді 17 Өтпеді
    88 Бердиева Әсем Үсенқызы Өтпеді 9 9
    89 Баялы Аружан Нұрбекқызы Өтпеді 14 13
    90 Жалалиддин Нұрдәулет Ералыұлы Өтпеді 13 10
    91 Кожайн-Ахмет Ақжайық Маратқызы Өтпеді 13 13
    92 Жалалиддин Ботагөз Ерболсынқызы Өтпеді 15 11
    93 Серікжан Балнұр Қанатқызы Өтпеді 14 12
    94 Сыздық Арайлым Сәбитқызы Өтпеді 13 14
    95 Өмірәлі Толғанай Ильясқызы Өтпеді 7 11
    96 Амангелді Мереке Есханқызы Өтпеді 17 10
    97 Аширбекова Жұлдыз Жандосқызы Өтпеді 11 11
    98 Оңғар Нұрлыарай Аиязбекқызы Өтпеді 7 8
    99 Сағындық Гүлімжан Еркінқызы Өтпеді 12 13
    100 Серікбай Шұғыла Ерланқызы Өтпеді 10 9
    101 Молдатай Нұрбақыт Есенбекұлы Өтпеді 10 9
    102 Рахматулла Нұрсәуле Қанатқызы Өтпеді 11 16
    103 Тулеген Мерей Бахытжанқызы Өтпеді 9 10
    104 Шегебаев Бақдаулет Айтқұлұлы Өтпеді 14 6
    105 Қалдаш Ақжол Бахтиярұлы Өтпеді 12 8
    106 Сарсенбай Гульназ Исмжалилқызы Өтпеді 11 8
    107 Тасбулат Расул Нұржанұлы Өтпеді 12 13
    108 Сапарқұл Бек Айдосұлы Өтпеді 13 12
    109 Жарылқапұлы Дәнекер Өтпеді 12 9
    110 Асылхан Іңкәр Бахытқызы Өтпеді 11 14
    111 Сатыбалдиева Салтанат Есенгельдықызы Өтпеді 9 9
    112 Жорабек Ақерке Нұрғалиқызы Өтпеді 6 13
    113 Серікбай Ақжігіт Қабылханұлы Өтпеді 16 10
    114 Жарылқап Ақбота Бақытжанқызы Өтпеді 8 12
    115 Рахматулла Асылжан Досымжанұлы Өтпеді 7 6
    116 Әтрет Арайлым Қанатқызы Өтпеді 12 5
    117 Дүйсенбек Ақниет Нұртасқызы Өтпеді 12 9
    118 Асылхан Ахмет Айбекұлы Өтпеді 14 9
    119 Төлеген Нұрасыл Ержанұлы Өтпеді 11 9
    120 Сәбит Айсұлтан Бектұрсынұлы Өтпеді 11 5
    121 Жүнісбек Мейірхан Қайратбекұлы Өтпеді 9 15
    122 Әлімқұл Айзере Бекжанқызы Өтпеді 16 9
    123 Үшкемпір Айымгүл Нұрмаханқызы Өтпеді 12 6
    124 Абай Әсемай Саматқызы Өтпеді 7 6
    125 Амирбек Дархан Ерланұлы Өтпеді 16 10
    126 Бәкірбай Нұрмұслім Даниярұлы Өтпеді 14 4
    127 Омарбек Даниял Жандосұлы Өтпеді 18 9
    128 Байназар Талант Құдайбергенұлы Өтпеді 7 6
    129 Әбубәкір Жантілеу Берикұлы Өтпеді 10 4
    130 Байназар Талап Құдайбергенұлы Өтпеді 7 8
    131 Турсынбай Ақнұр Шындосқызы Өтпеді 13 11
    132 Махамбетов Ернар Ермекұлы Түспеді 16 13
    Резервный список
    47 Сагынғали Жанерке Медетқызы Резервтегі кандидат 17 13
    48 Абдуқасым Аяулым Абдықалыққызы Резервтегі кандидат 15 16
    49 ТОЛЕГЕНОВА ЭЛЬМИРА ШАЛГИМБАЙКЫЗЫ Резервтегі кандидат 15 13
    50 Асан Елдана Қуанышбекқызы Резервтегі кандидат 12 17
    51 Төребек Анэль Даниярқызы Резервтегі кандидат 14 15
    52 Садықбек Ұлжан Миятбекқызы Резервтегі кандидат 15 13
    53 Өмірзақ Ұлар Сакенқызы Резервтегі кандидат 19 11
    54 Серікбай Жанна Ермекқызы Резервтегі кандидат 17 14
    55 Есмахан Алтынай Сапарғалиқызы Резервтегі кандидат 19 12
    56 Қалықұл Балауса Ғалымжанқызы Резервтегі кандидат 13 15
    57 Исабек Ұлпан Ғалымжанқызы Резервтегі кандидат 18 12
    58 Базарбай Айдын Серікқызы Резервтегі кандидат 17 13
    59 Намазбай Бақдаулет Ержанұлы Резервтегі кандидат 13 15
    60 Сансызбай Аиша Батыржанқызы Резервтегі кандидат 15 14
    61 Шәріп Бағлан Маратұлы Резервтегі кандидат 17 12
    62 Бахтыбек Нурай Бахтығалиқызы Резервтегі кандидат 17 12
    63 Сатымбек Кәмшат Берікқызы Резервтегі кандидат 12 16
    64 Алдиярұлы Бекнар Резервтегі кандидат 20 11
    65 Таласпай Аружан Асқарқызы Резервтегі кандидат 13 16